چاپ و خدمات پس از چاپ تیراژه

چاپ تیراژه

در اوایل سال ۱۳۹۶ در راستای بالا بردن کیفیت چاپی سفارشات مگنت و کم کردن رمان تولید و پایین آوردن قیمت تمام شده محصولات مگنتی تاسیس و راه اندازی شد.

در ابتدا این مجموعه چاپی فقط جهت چاپ مگنتهای تبلیغاتی راه اندازی گردید, اما در تصمیمات بعدی که توسط مدیران شرکت گرفته شد, تمامی سفارشات چاپی (چاپ افست) در سایزهای زیر قابل اجرا میباشد.

در سیاستهای این مجموعه میتوان به قیمت مناسب و کیفیت بالا و انجام خدمات بعد از چاپ به واسطه بودن کارگاه مجهز خدمات پس از چاپ تیراژه فیدار ایرانیان (در صورت تمایل مشتریان گرامی) مراحل بعد از چاپ نیز در همین مجموعه به صورت کامل انجام میگیرد.

امید است سیاستهای یاد شده که باعث پایین آمدن هزینه حمل و نقل و بالا بودن کیفیت تولید به خاطر انجام شدن صفر تا صد پروژه چاپی در یک محل میشود نظر شما مشتریان را جلب کند.

از جمله ماشین آلات مجموعه چاپی تیراژه فیدار ایرانیان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. ماشین آلات سایز GTO چهار رنگ
  2. دو ورقی ۴ رنگ
  3. دو ورقی ۲ رنگ دو رو زن
  4. ماشین برش اتوماتیک

شروع کار و اولین مرحله خلق یک اثر چاپی از طراحی آن شروع میشود. آتلیه گرافیک پس از دریافت سفارش از مشتریان و با در نظر گرفتن دقیق نکات, با در اختیار داشتن طراحانی خلاق و دارا بودن سیستمهای حرفه‌ای کامپیوتری و آرشیوهای منحصر به فرد عکس از موضوعات مختلف با کیفیت بالا تمامی امکانات لارم را فراهم نموده است.

لیتوگرافی

کلیه تصاویر چاپی از ترکیب چهار رنگ اصلی آبی, قرمز, زرد و مشکی تشکیل شده که از ترکیب آنها میلیونها رنگ با کنتراستهای مختلف بوجود می‌آید و وظیفه لیتوگرافی تفکیک چهار رنگ اصلی از طرح‌های ارسالی به این واحد میباشد.

پس از ارسال طرح از آتلیه گرافیک به واحد لیتوگرافی ابتدا توسط اپراتور در برنامه‌های مختلف گرافیکی بازبینی شده و در صورت نداشتن ایراد, تفکیک رنگ انجام میشود و نوع ترام بر اساس جنس کاغذ یا مقوایی که میخواهد چاپ شود انتخاب میشود.

چاپ

این مرحله دقیقا پس از ارسال زینک از واحد لیتوگرافی شروع میشود. مدیر سالن چاپ پس از کنترل کامل زینک و هماهنگ نمودن آن با فرم سفارش, کلیه مراحل از قبیل انتقال کاغذ از انبار, برش, هماهنگ کردن مراحل چاپ, انتقال یا ادامه کار و … تا پایان کار را انجام میدهد.

اپراتورها نیز بار در نظر گرفتن رنگهای اصلی نمونه کار, رنگهای مذکور (آبی – قرمز – زرد – مشکی) را توسط کامپیوتر دستگاه چاپ تنظیم نموده و شروع به چاپ آن میکنند.

خدمات پس از چاپی که توسط مجموعه تیراژه فیدار ایرانیان ارایه میشود را در صفحه خدمات پس از چاپ تیراژه مشاهده بفرمایید.